Eliza Cybulko

Członkini Zarządu regionu podlaskiego

Eliza Cybulko

Jestem białostoczanką, nauczycielką przedszkolną i szkolną, pedagogiem specjalnym, ukończyłam Zarządzanie Oświatą. Z ruchem Polska 2050 jestem związana od kampanii prezydenckiej Szymona Hołowni. Jako wolontariusz od początku zajmuję się mediami społecznościowymi. Od czerwca 2022 roku pełnię funkcję członkini Zarządu Stowarzyszenia w regionie podlaskim. Lubię działać z ludźmi, obserwować, że widzą sens w tym, co robią, że chcą zmieniać świat od najmniejszej jego komórki, ale jakże istotniej, od wysłuchania, wsparcia i pomocy drugiemu człowiekowi.

Prywatnie jestem żoną i mamą nastoletnich dziewczyn i właścicielem psiego przyjaciela Kamy. Lubię podróżować, czytać książki, oglądać filmy i seriale, uwielbiam las, zwierzęta i taniec.