Jarosław Rybarczyk

Przewodniczący zarząd regionu województwa pomorskiego

Jarosław Rybarczyk

Nazywam się Jarosław Rybarczyk, w działania Ruchu Polska 2050 zaangażowany jestem od kampanii prezydenckiej Szymona Hołowni.

Od grudnia 2020 jestem Liderem w powiecie Lęborskim, a od października 2021, Członkiem Zarządu Stowarzyszenia w woj. pomorskim. Od 31 stycznia 2023 Przewodniczący Zarządu Regionu. Dodatkowo koordynuje zespoł ds. grantów w woj. pomorskim.

Działanie w Stowarzyszeniu daje mi dużo satysfakcji. Spotkałem tu grupę fantastycznych ludzi, z którymi zmieniam Polskę kawałek po kawałku. Organizuje i biorę udział w wielu wspaniałych akcjach pomocowych, ekologicznych i społecznych.
Prywatnie jestem żonaty, posiadam dwoje dzieci. Jestem emerytowanym żołnierzem z 22 letnią wysługą w Lotnictwie Morskim RP, obecnie przedsiębiorca w branży budowlanej. Z zamiłowania trener i zawodnik piłki nożnej, Prezes Klubu Sportowego, działkowiec, pszczelarz-amator.

Akcje woluntarystyczne, w których brał udział Jarosław Rybarczyk