Krzysztof Baran

Zarząd regionu województwa pomorskiego

Od powstania ruchu Polska 2050 działa jako wolontariusz. Jest instruktorem kajakarstwa górskiego i przewodnikiem turystyki kajakowej. Ponadto, jego pasją jest turystyka rowerowa, górska i konna. Działa w Zarządzie woj. pomorskiego Stowarzyszenia Polska 2050, a także w Instytucie Strategie 2050. Jest absolwentem Politechniku Gdańskiej, inżynierem, ekspertem w zakresie budownictwa specjalnego – geotechniki.
Patrzy szeroko na świat, stara się dostrzegać sprawy, które wymagają poprawy po to, aby mówić o nich i w rezultacie naprawić, bo do tego służy obywatelska siła.  

„Brałem udział w wielu wspaniałych akcjach pomocowych, ekologicznych i społecznych, które pokazują, że wszystko jest możliwe! Lubię pracować z ludźmi pełnymi energii, pomysłów i zaangażowania” – mówi Krzysztof. POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.