ANETA BARYŁA

Zarząd regionu województwa pomorskiego

ANETA BARYŁA

Mieszkam i prowadzę działalność gospodarczą na Kaszubach, w mieście powiatowym Kościerzyna. Z własnego doświadczenia znam specyfikę, problemy i potrzeby małych przedsiębiorców oraz mieszkańców niewielkich miejscowości.
Doceniam warunki życia z dala od zgiełku miast, w otoczeniu lasów i jezior. Lubię zwierzęta a zwłaszcza koty, które towarzyszą mi w codziennym życiu. Z szacunku do zwierząt i w trosce o planetę nie jem mięsa i „żywię się trawą”. Angażuję się w akcje mające na celu ochronę środowiska, zwłaszcza związane z ochroną czystości powietrza.
W Stowarzyszeniu poznałam osoby myślące i działające podobnie. Chce swoim działaniem i zaangażowaniem na rzecz Stowarzyszenia sprawić, aby takich osób u nas było jak najwięcej – bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, poglądy i preferencje, bo jestem kobietą otwartą i tolerancyjną!