Leszek Naskrentzki

Zarząd regionu województwa kujawsko-pomorskiego

Leszek Naskrentzki

Jestem pracownikiem samorządowym w instytucjach kulturalnych i sportowych na terenie gminy Jeżewo w powiecie świeckim.  Od lat jestem związany z organizacjami pozarządowymi – jako lokalny lider działań w sektorze NGO. Byłem pomysłodawcą i realizatorem wielu inicjatyw społecznych oraz projektów grantowych. Dodatkowo, działam jako organizator eventów dla firm, jako spiker i konferansjer na imprezach rozrywkowych. 

Do tzw. ekipy Szymona dołączyłem bez wahania na początku jego kampanii prezydenckiej. W Polsce 2050 staram się wcielać w życie idee nowej jakości w działalności społeczno-politycznej i wierzę, że w ten sposób uda się zmienić świat, a moje najbliższe otoczenie na lepsze. Zawsze podkreślam, że robię to przede wszystkim dla mojej wnuczki Klary, a przy takiej motywacji nie uznaje się tłumaczenia „nie da się”. W sprawach priorytetowych jestem konsekwentny i zasadniczy. 

Pasjonuje mnie historia i podróże, które pomagają mi pogłębić wiedzę w tej dziedzinie.

 

POLSKA
2050
STRATEGIE
2050
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.