Łukasz Nazarko

Zarząd regionu województwa podlaskiego

Łukasz Nazarko

Architekt, menedżer hotelarstwa i gastronomii.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Budownictwa Politechniki Białostockiej. Ukończył 28. edycję Szkoły Liderów Politycznych.

Wychowawca młodzieży: były drużynowy, instruktor ZHP w stopniu podharcmistrza, członek komendy Hufca, żeglarz.

W swojej działalności polityczno-społecznej koncentruje się na tematyce architektury i urbanistyki, krajobrazu, ochrony przyrody oraz partycypacji społecznej.

„Chcę zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. W naszym ruchu poznałem wielu aktywistów i społeczników, którzy realnym działaniem dają przykład najlepszych postaw obywatelskich. Centrowy i pragmatyczny charakter Stowarzyszenia Polska 2050 jest lekarstwem na problemy naszego społeczeństwa” – mówi Łukasz.