Magdalena Ziubrak

Przewodnicząca Zarządu regionu województwa dolnośląskiego

Magdalena Ziubrak

Jest zaangażowana w ruch Polska 2050 od ponad roku. DNA Stowarzyszenia to także jej DNA. Pragnie Polski Solidarnej, Zielonej i Demokratycznej, zgodnie z głoszonymi przez Stowarzyszenie i Ruch Polska 2050 postulatami. Pragnie, by nasze dzieci mogły żyć w kraju bezpiecznym i wolnym.

„A że każdą zmianę należy zacząć od siebie, nie czekam, aż ktoś coś zrobi za mnie. Z wspaniałym ludźmi z Dolnego Śląska, krok po kroku robimy tę robotę! W ruchu spotykam ludzi, którzy podobnie jak ja oddają swoje serce, umiejętności i czas, abyśmy jako obywatele mogli mieć realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość” – mówi Magdalena.