Małgorzata Puszkiewicz

Członkini Zarządu

Małgorzata Puszkiewicz

Zawodowo związana przez wiele lat z branżą hotelarską (w tym 8 lat na stanowiskach managerskich). Obecnie współpracuje z firmą zajmującą się produkcjami telewizyjnymi i branżą lotniczą. Absolwentka Geologii na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie.

Szczęśliwa kobieta, żona, mama dwójki dzieci. Uwielbia podróże, kulturę hiszpańską (język, kuchnię, miejsca warte odwiedzenie), „absolutna” fanka „The Piano Guys”.

Społecznie zaangażowana już od czasów szkoły średniej (wolontariusz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym),  w trakcie studiów była szefową DDA „Beczka” w Krakowie. Od kilku lat wspiera działania Szlachetnej Paczki.

W swoim działaniu koncentruje się na wspieraniu liderów w ich codziennych zmaganiach (województwo mazowieckie skupia ponad 40 liderów powiatowych/dzielnicowych oraz celowych), budowaniu struktur mazowieckich, usprawnieniu ich komunikacji.

„Mam dosyć narzekania, stania z boku i przyglądania się tzw. wojnie polsko-polskiej. Chcę lepszej Polski dla moich dzieci. Zmiana jakości w polityce jest możliwa, ale nic samo się nie zrobi” – mówi Małgorzata.