Monika Motyczyńska

Zarząd regionu województwa małopolskiego

Monika Motyczyńska

Z wykształcenia jestem nauczycielem biologii oraz absolwentką zarządzania publicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 5 lat prowadzę firmę eventową. Odkąd pamiętam działam w różnego rodzaju stowarzyszeniach oraz fundacjach. W stowarzyszeniu Polska 2050 koordynuję pracę wolontariuszy, czuwam nad przygotowaniem projektów m.in. do Budżetu Obywatelskiego oraz włączam się aktywnie we wszelkie działania o charakterze obywatelskim.

Dlaczego Polska 2050? Dla mnie bardzo ważna jest idea społeczeństwa obywatelskiego. Mam poczucie, że dla naszego ruchu to właśnie ona stała się swego rodzaju fundamentem. Samorządność oraz polityka nie może być tworzona bez obywatela. A będąc w tym ruchu od samego początku wiem, że właśnie to przyświeca Polsce 2050: bycie blisko każdego człowieka.