Robert Sitnik

Zarząd województwa mazowieckiego

Robert Sitnik

Mieszkam w Warszawie, z wykształcenia jestem ekonomistą, zawodowo przedsiębiorcą. Swoją przygodę zacząłem jeszcze w trakcie kampanii prezydenckiej Szymona jako wolontariusz na warszawskiej Woli, następnie koordynowałem powiat warszawski zachodni.

Po zakończeniu kampanii zostałem członkiem mazowieckiego Zarządu Stowarzyszenia Polska 2050. Pełnię również funkcję Delegata na Walne Zgromadzenie, a po ostatnich wyborach zostałem Przewodniczącym Zarządu regionu województwa mazowieckiego. Zależy mi na budowaniu struktur i przekazywaniu kompetencji, aby wszyscy członkowie mogli aktywnie współtworzyć nasze Stowarzyszenie. Stawiam na ludzi – to największy kapitał każdej organizacji.

Prywatnie jestem mężem i ojcem nastoletnich bliźniaczek. Uwielbiam dalekie podróże, wycieczki rowerowe, szachy i literaturę piękną.