Zdzisław Kopeć

Zarząd regionu województwa pomorskiego

Zdzisław Kopeć

Jest Gdańszczaninem. Związany z Ruchem Szymona Hołowni od początku kampanii prezydenckiej na Pomorzu. Obecność w Stowarzyszeniu daje mu poczucie obywatelskiej sprawczości. Bierze czynny udział i aktywnie wspiera akcje organizowane przez naszych członków i wolontariuszy. Z wykształcenia inżynier mechanik, absolwent Politechniki Gdańskiej. Aktualnie pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. technicznych w firmie zajmującej się technologiami antykorozyjnymi. Jest mężem oraz ojcem trójki dorosłych już dzieci. Kolekcjonuje płyty winylowe (można znaleźć telewizyjny reportaż na temat jego kolekcji), uprawia turystykę górską, biega i podróżuje.

„Dlaczego Polska 2050? Pragnę lepszej przyszłości dla naszych dzieci i wierzę, że nasz Polska 2050 stworzy nową jakość w życiu społecznym.”