Pokolenie 2050

Pokolenie Polska 2050 to grupa młodych ludzi w wieku 16-26 lat, która działa regionalnie, ogólnopolsko i za granicą. Młodzi aktywiści podejmują tematy ważne dla ich pokolenia, są to m.in. klimat, demokracja, inkluzywność.

Organizują akcje społeczne, debaty, biorą udział w spotkaniach z parlamentarzystami, mają szansę rozwijać swoje kompetencje i zainteresowania podczas szkoleń, a także korzystać z mentoringu. “Pokolenie” to nie tylko działanie, ale też relacje, które są fundamentem tej grupy – to zdanie najczęściej pada wśród członków Pokolenia.

Pokolenie 2050 działa w ramach regionalnych oddziałów Stowarzyszenia.

Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Polska 2050 i jednocześnie jesteś w tej grupie wiekowej, napisz na adres: mlodziez@stowarzyszenie2050.pl lub zgłoś się do Twojego biura regionalnego. Młodzi ludzie mają wpływ na Polskę.